Dzięki kompetencjom naszego zespołu oraz zaawansowanemu zapleczu maszynowemu nasze przedsiębiorstwo może zaoferować profesjonalne usługi dotyczące wiercenia i gwintowania metalu. Wiercenie głębokich otworów w metalu to obróbka materiału polegająca na skrawaniu przy użyciu wiertła. Efektem pracy jest wgłębienie o dowolnej, pożądanej przez zleceniodawcę głębokości, które najczęściej przybiera przekrój kołowy.

Oferujemy także gwintowanie otworów, czuli dowolne kształtowanie gwintów (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) różnych maszyn, konstrukcji i urządzeń. Zarówno gwintowanie, jak i wiercenie długich otworów w stali nierdzewnej wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń, które pozawalają wykonać usługę precyzyjnie. W naszym parku maszynowym posiadamy profesjonalne frezarki, tokarki, wiertarki czy szlifierki, dzięki którym – poza wspomnianymi usługami – możemy zaoferować również zwiększenie średnicy wykonanego wgłębienia, czy jego pogłębienie.

Dowiedz się więcej o Wierceniu i Gwintowaniu otworów

Kliknij w przycisk aby przejść do naszej encyklopedii i dowiedzieć się więcej na czym polega wiercenie i gwintowanie otworów.