25 listopada 2019

Roboty ziemne

Usługi Koparką Krosno

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych w okolicach miast Krosno, Jasło, Dukla. Dysponujemy ciężkim sprzętem który sprosta pracy w ciężkich warunkach. Oferujemy przestępne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Współpraca

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Zapoznaj się z naszą ofertą cenową oraz terminami realizacji.

Mocny sprzęt

Z wysokiej jakości sprzętem i naszym doświadczonym personelem możesz być pewien, że usługa będzie dla Ciebie satysfakcjonująca

Obszar usług

Nasza firma świadczy usługi na terenie całej Polski. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby otrzymać ofertę, z której będziesz zadowolony.

Czym są roboty ziemne?

Roboty ziemne to po prostu praca z gruntem. Robotami ziemnymi możemy nazwać wydobycie gruntu, jego usuwanie i przemieszczenie z miejsca zlecenia, czy też kształtowanie terenu. Wszystkie z tych działań muszą oczywiście najpierw zostać uzgodnione i odpowiednio zaplanowane z klientem, aby sprostać wszystkim jego wymaganiom.

Roboty ziemne wykonuje się nie tylko przy przygotowywaniu terenu pod budowę budowli podziemnych, fundamentów budowli nadziemnych, ale i przy budowie podziemnej instalacji, układaniu kabli oraz rur. Roboty ziemne przy użyciu koparki to nie tylko wykopywanie ziemi. Wykonuje się często wykopy lub nasypy, a ich różnica polega na tym czy prace wykonywane są poniżej lub powyżej powierzchni ziemi.

Roboty ziemne są niezbędne przy niemal każdej budowie. Nie ważne czy chodzi o łatwiejsze czy trudniejsze czynności, czy o przygotowanie podłoża pod fundamenty, czy zwykłe wyrównanie terenu. Wykonanie tych robót samodzielnie jest oczywiście możliwe, jednakże lepszym rozwiązaniem jest zlecenie tych usług profesjonalnej firmie z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi pracownikami i odpowiednim sprzętem, który dodatkowo przyspieszy prace. Co więcej, otrzymują Państwo gwarancję na wszelkie wykonane usługi, więc wszystkie podjęte przez firmę działania utrzymane będą na najwyższym poziomie i jak najlepszej jakości.

Warto zaznaczyć, że samodzielne wykonanie prac związanych z robotami ziemnymi może być niebezpieczne, a jego skutki katastrofalne, gdyż prace te są niezwykłym wyzwaniem dla każdego uczestnika tychże prac. Roboty ziemne mogą być niebezpieczne, ze względu na to że ktoś może zostać zasypany ziemią, może wpaść tez do głębokiego wykopu, nawet z powodu uderzenia łychą koparki, itp. Wiele osób decyduje się na samodzielną pracę, by zaoszczędzić pieniądze, jednak zatrudnienie firmy jest bardzo odpowiedzialne. 

Nasze usługi koparko-ładowarką

Gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych oraz że każdą sytuację i zlecenie rozpatrujemy i traktujemy poważnie. Wszelkie usługi wykonujemy odpowiedzialnie i dokładnie. Dysponujemy odpowiednim ciężkim sprzętem, który zapewni najlepszą jakość usług i sprosta pracy w każdych warunkach, nawet tych najcięższych.  Oferujemy także przystępne ceny i terminowość wykonania prac.

 

Szczegółowy zakres naszych prac to niwelacja terenu, układanie kabli i rur ziemnych, przygotowanie terenu pod budowę, wykopy pod fundamenty, przepusty, rowy, odwodnienie, wiercenie otworów.

Szczegółowy zakres naszych usług koparką :

Niwelacja terenu, przygotowanie pod budowę 

 

Nasza firma profesjonalnie przygotuje grunt pod budowę dzięki naszemu kompleksowemu zakresowi usług obejmującemu niwelację terenu i prace koparką. Podłoże zostanie odpowiednio przygotowane, a teren zostanie ustabilizowany i utwardzony. Wszystko to dzięki naszemu nowoczesnemu i specjalistycznemu sprzętowi i odpowiedzialnym fachowcom, którzy zadbają także o szybkość wykonywanych prac. Cały czas staramy się udoskonalać nasze usługi. Ciągle podnosimy również kwalifikacje naszych pracowników, aby zadowalać wszystkich naszych klientów. Pozwala nam to na rzetelność w wykonaniu prac, dodatkowo zgodnie z przepisami budowlanymi i zasadami bezpieczeństwa.

Pozostałe usługi koparką

Instalacja kabli i rur ziemnych musi być nie tylko odpowiednio wykonana ale i przemyślana. Wykonanie szczegółowego projektu i samych prac to gwarancja jaką daje nasza firma. Użycie specjalistycznego sprzętu który posiadamy pozwoli na najlepsze wykonanie tego typu prac i uniknięcie problemów, które mogłyby pojawić się przy samodzielnym wykonywaniu prac.

Przy dokonywaniu odwodnienia, przepustów czy rowów, wiele czynników decyduje o używanym sprzęcie czy przebiegu prac. Jest to m.in. rodzaj gruntu czy Państwa plan i potrzeba realizacji.

Niezależnie od rodzaju usługi nasz sprzęt i pracownicy sprostają wszystkim zadaniom. Używane przez nas koparki spełnią wszystkie potrzeby, gdyż są niezawodne. Oferowane przez nas kompleksowe usługi obejmują zawsze wykonanie projektu na wysokim poziomie.