Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z o.o.

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą działającą na rynku europejskim od 2009 roku. Podstawowy zakres działalności firmy stanowi wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych: elektrociepłownie, elektrownie wiatrowe, elektrownie słoneczne, biogazownie, linie produkcyjne. Nasza siedziba znajduje się na południu Polski w miejscowości Sulistrowa. W początkowym okresie byliśmy kilkuosobową firmą, która z czasem rozwinęła swoją działalność i obecnie zatrudniamy około 60 osób pracujących na obiektach przemysłowych w całej Europie.

SOLIDNE WYKONANIE

Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z o.o.

TERMINOWOŚĆ

Trzymamy się ustalonych terminów, gwarantujemy zakończenie pracy w wyznaczonym czasie.

DOŚWIADCZENIE

Elektron, to sprawdzona firma, której zaufało już wielu Klientów! Postaw na specjalistów, którzy kompleksowo zajmują się każdym zleceniem.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nasza obsługa podchodzi indywidualnie do każdego klienta.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Świadczymy usługi dla firm z całej Europy. Zapoznaj się z Naszą ofertą!

ELEKTRON SP. Z O.O. W SKRÓCIE
Główne dziedziny Naszej działalności

ELEKTROCIEPŁOWNIE

Elektrociepłownia to zakład przemysłowy w którym produkowana jest energia elektryczna oraz ciepło najczęściej w postaci wody. Elektrociepłownie wytwarzają prąd i ciepło głównie dla sieci ciepłowniczej bądź przemysłu.
Elektrociepłownie wykorzystują najczęściej turbiny, z których para przekazuje ciepło wodzie doprowadzanej do centralnego ogrzewania bądź jako ciepła woda użytkowa. Taki sposób wytwarzania energii elektrycznej oraz ciepła ma duże zalety, ponieważ emituje mniej spalin i ogranicza zużycie paliwa.
Elektrociepłownie są popularnym sposobem wytwarzania energii i ciepła w Polsce. Znajduje się tu wiele tego typu zakładów, które dostarczają 90% energii na rynek krajowy.

TURBINY PAROWE

Turbina parowa jest to silnik, który wykorzystuje energię cieplną pary wodnej do wytworzenia energii mechanicznej używanej do napędu generatorów elektrycznych w elektrowniach parowych i elektrociepłowniach. Turbiny parowe są najlepszym źródłem energii mechanicznej, dlatego używane są we wszelkich elektrowniach.
Nasza firma zapewnia kompleksowe i różnorodne usługi. Zapewniamy montaż wszelkich potrzebnych komponentów i urządzeń, wszystko to wykonane zostanie przez naszych doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników. Dzięki zdobytej i stale poszerzanej przez nas wiedzy jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Cechuje nas terminowość oraz dokładność wykonania powierzonego zadania.

BIOGAZOWNIE

Biogazownia to zakład który produkuje biogaz z masy roślinnej, odpadów organicznych, m.in. z przemysłu spożywczego, odchodów zwierzęcych, czy osadu biologicznego ze ścieków.
Biogaz wykorzystywany jest głównie jako paliwo do generatorów prądu elektrycznego lub jako źródło energii używane do ogrzania wody użytkowej.
Istnieją trzy główne rodzaje biogazowni, które wykorzystują różne rodzaje materii organicznej do produkcji biogazu. Są to biogazownie na składowisku odpadów, przy oczyszczalni ścieków i biogazownie rolnicze.

ELEKTROWNIE FOTOWOLTAICZNE

Elektrownie fotowoltaiczne wykorzystują ogniwa fotowoltaiczne oraz promieniowanie słoneczne do wytwarzania dużych ilości energii elektrycznej. Elektrownie takie są niezwykle przyjazne środowisku, gdyż nie wytwarzają odpadów, nie zanieczyszczają środowiska, nie emitują hałasu ani żadnych szkodliwych substancji, nie zużywają żadnego paliwa do pracy. Wymagane jest jedynie podłączenie do sieci zakładu energetycznego co daje możliwość sprzedaży wytworzonego prądu.

SPALARNIE ŚMIECI

ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

FIRMA INSTALACYJNA ELEKTRON Sp. z o.o. TO ZESPÓŁ FACHOWCÓW ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE​

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

[contact-form-7 id="92"]